KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255361
nr 1725 5361
Per Skovdal
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -54, fiskeläge. Olja på pannå, 40x72 cm, yttermått inklusive ram: 51x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:28:26
19/9 08:24:15
20/9 15:02:24
Per Skovdal
Läs mer om Per Skovdal